ساعت کار فارکس چگونه آغاز می شود ؟

ساعت کار فارکس : درست است که بازار فارکس در تمام طول روز فعالیت می کند اما این بدان معنا نیست که در کل روز فرصت برای ماهیگیری فراهم است . اگر در زمان درست برای ماهیگری وارد نشوید فقط وقت خودتان را تلف می کنید و باید ساعت ها منتظر باشید که آیا بازار حرکتی را انجام می دهد یا نه/ بنابراین با ما همراه باشید تا به شما بگوییم بهترین زمان معامله چه وقت است.

 

لینک ویدیو

جلسه لندن و توکیو

جریان نقدی این جلسه به چند دلیل بسیار کم است. در شرایط عادی، ساعات آسیایی زیاد نوسان نیست، بنابراین تا بعد از ظهر، تقریباً زمان خواب است . در این مورد، معامله گران اروپایی فقط زیر پای سیستم خود نشسته اند و با کاهش جریان های نقدی، تجارت خسته کننده ای دارند. این زمان عالی برای نوشیدن یک نوشیدنی آرامش بخش، بازی پلی استیشن و بررسی بازار و یافتن معاملات در لندن و نیویورک است.

جلسه لندن

جلسه لندن – نیویورک

بر اساس آخرین داده ها، نقدینگی حدود ساعت 10 صبح و 15 بعد از ظهر به وقت لندن (13:30 و 18:30 به وقت ایران) در سطح مطلوبی قرار دارد.

در واقع، اکنون زمان آن است که واقعاً ابتکار عمل را به دست بگیرید! اینجاست که صدای معامله گران که به سرعت روی کیبوردشان می زنند به آسمان می رسد چون می دانند همه چیز آماده است. این شلوغ ترین زمان روز است زیرا معامله گران از دو تا از بزرگترین مراکز مالی جهان (لندن و نیویورک) همزمان شروع به فعالیت کردن بازار می کنند. در این زمان است که احتمالاً شاهد نوسانات قابل توجهی در قیمت خواهیم بود، به خصوص زمانی که اخبار اقتصادی از ایالات متحده و کانادا منتشر می شود.

جلسه آمریکا

اگر در طول جلسه اروپا نوعی روند وجود داشته باشد، می‌توانیم شاهد ادامه روند آن باشیم زیرا معامله‌گران آمریکایی تصمیم می‌گیرند وارد بازار شوند و پس از دیدن و بررسی آنچه در اوایل روز اتفاق افتاد، موضع‌گیری کنند. با این حال، در پایان این بخش باید مراقب باشید زیرا برخی از معامله گران اروپایی ممکن است معاملات خود را ببندند، که می تواند منجر به نوسانات شدید قبل از زمان ناهار در ایالات متحده شود.

بنابراین بهترین زمان برای معامله زمانی است که بازار به شدت نقد و نوسان است. وقتی معامله‌گران بیشتری وارد بازار می‌شوند، بازار نقدشونده‌تر و بی‌ثبات‌تر می‌شود. بنابراین به راحتی می توان نتیجه گرفت که وقتی هر دو جلسه معاملاتی به طور همزمان باز هستند، چندین ساعت از روز ساعات معاملاتی بهتری هستند. از آنجایی که لندن و نیویورک بزرگترین مراکز مالی در جهان هستند، زمانی که هر دو مرکز شروع به کار کرده و روز قبل همچنان فعال هستند، احتمالا بهترین زمان برای تجارت است. بنابراین می توان گفت بهترین زمان روز برای معاملات فارکس حدود ساعت 13:30 و 18:30 به وقت ایران است.

همچنین بخوانید

فارکس چیست ؟ همه چیز درباره بازار فارکس

دانلود متاتریدر 4 برای ویندوز

لوریج چیست ؛ ضریب اهرمی در فارکس

اسپرد چیست ؛ مقایسه اسپرد بروکرها