چرا در دوره آموزشی فارکس شرکت کنیم؟

0 98

سرمایه گذارانی که به دنبال ورود به دنیای مبادله ارز هستند، باید ابتدا با مفهوم فارکس آشنا بشوند. سرمایه‌گذاری در فارکس، خواه در معاملات آتی، فرصت بسیار خوبی را برای سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد، اما فضای بسیار متفاوتی نسبت به بازار سهام دارد. حتی موفق‌ترین صرافی‌ها می‌توانند با رفتار اشتباه در بازار فارکس شکست بخورند. بازارهای سهام شامل انتقال مالکیت هستند، در حالی که بازار ارز با حدس و گمان اداره می‌شود. اما راه‌حل‌هایی وجود دارد که به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا با استفاده از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بتوانند بازار پیش بینی کنند.

 

دوره‌ آموزشی فارکس

  • آموزش خصوصی

بدون شک شرکت در بالاترین سطح معامله گری دنیا یعنی بازار فارکس بدون حضور مربی می تواند صدمات مالی سختی به شما وارد کند. ما به شما توصیه می کنیم به جای اینکه وقت و پول خود را در بازار فارکس دور بیندازید زیر نظر یک مربی حرفه ای بازار فارکس را به صورت اصولی یاد بگیرید و تمرین کنید.

فراموش نکنیم حتی بهترین بازیکنان دنیا نیز هنوز مربی خصوصی خودشان را دارند چون مربی از بیرون وضعیت آنان را بررسی می کند و آن ها را در رسیدن به اهدافشون بیشتر یاری می کند. حال چطور انتظار داریم بدون داشتن یک مربی خوب در سخت ترین بازار مالی دنیا بتوانیم نتیجه خوبی بدست آوریم و ضرر نکنیم.

در معاملات فارکس نکات زیادی وجود دارد که شما از آن بی اطلاع هستید پس اگر علاقه مند به یادگیری هستید، جهت کسب اطلاعات بیشتر یا با ما تماس بگیرید.

  • 10 جلسه آموزش فارکس
  • هر جلسه 90 دقیقه
  • تدریس بصورت ویدیو کنفرانس (وبینار)
  • تحلیل تکنیکال
  • تحلیل بنیادی
  • پلن معاملاتی
  • سیگنال های رایگان

قیمت: 2.200.000

 

نمونه کلاس های آنلاین :


 

کلاس آقای محمودی


 

کلاس آقای چیت ساز


انواع دیگر آموزش تجارت فارکس

در حالی که دوره‌های معاملاتی روش ساختاری برای یادگیری ارز را ارائه می‌دهند، آن‌ها تنها گزینه برای معامله‌گر اولیه نیستند.

کسانی که خودآموز با استعداد هستند می‌توانند از گزینه‌های رایگان به‌صورت آنلاین مانند کتاب‌های تجاری، مقالات رایگان، استراتژی‌های حرفه‌ای و تحلیل‌های بنیادی و فنی استفاده کنند. باز هم، حتی اگر این اطلاعات رایگان است، اطمینان حاصل کنید که از یک منبع معتبری است که هیچ‌گونه تعصبی در نحوه تجارت یا تجارت شما ندارد.

این می‌تواند یک روش دشوار برای یادگیری باشد، زیرا اطلاعات خوب پراکنده است، اما برای یک تاجر که با بودجه محکم شروع می‌شود، می‌تواند به خوبی برای زمان سرمایه گذاری ارزش داشته باشد.

قبل از شرکت در معاملات فارکس، گرفتن مشاوره معاملاتی در بازار بسیار بی ثبات فارکس باید اولویت اصلی باشد. موفقیت در برخورد با سهام و اوراق قرضه لزوماً باعث موفقیت ارز نمی‌شود. کلاس‌های فارکس و دوره‌های معاملاتی، چه از طریق مربیگری فردی و چه از طریق یادگیری آنلاین می‌توانند برای تجارت سودمند تمام ابزارها را در اختیار معامله‌گر قرار دهند.

در آخر به شما توصیه می کنم حتما در کلاس های آموزش فارکس ما شرکت کنید و از تجارب ما در دنیای معامله گری در سطح بین المللی بهره ببرید. جهت کسب اطلات بیشتر در مورد دوره آموزش فارکس می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید یا با ما تماس بگیرید.